Porównaj oferty instalatorów!

Wybierz kategorię OZE,
sprawdź ceny i wybierz najlepszą ofertę.

Obiektywnie doradzamy. Ty wybierasz.

  • Oferty wielu instalatorów w jednym miejscu.
  • Dodatkowy rok gwarancji
  • Stały kontakt z ekspertami portalu.
DODANO: 16 December 2014        AUTOR:

W Szczecinie Prosument wychodzi do ludzi

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie jako pierwszy uruchomił biuro przeznaczone specjalnie do składania wniosków w programie „Prosument”, które będzie obsługiwać także osoby fizyczne.

Nowa inicjatywa w Szczecinie

Punkt Obsługi Programu Prosument znajduje się w Szczecinie przy alei Wojska Polskiego 36U/1, a mieszkańcy województwa zachodniopomorskiego już mogą korzystać z jego usług. Poza osobami fizycznymi nowopowstały punkt obsługuje także spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe.

Uroczyste otwarcie

W uroczystym otwarciu, które odbyło się 15 grudnia tego roku, wzięli udział m.in. Senator RP Norbert Obrycki oraz Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz. Wojewódzki fundusz przygotował także z tej okazji promujący inicjatywę materiał filmowy, który można obejrzeć poniżej:

Prezes Zarządu WFOŚiGW w Szczecinie Jacek Chrzanowski w takich słowach podsumował szczecińską inicjatywę: – To będzie całkiem nowe doświadczenie w naszej pracy bowiem dotąd nie zajmowaliśmy się bezpośrednią obsługą osób fizycznych. Liczymy na duże zainteresowanie ze strony mieszkańców województwa zachodniopomorskiego.

Dodatkowe informacje o programie Posument

Przypominamy, że wszystkie informacje o programie „Prosument” i zasadach dofinansowania można znaleźć pod tym linkiem: Dotacja Prosument.

Powrót