Skontaktuj się z naszym ekspertem!

Ekofachowcy Sp. z o.o.

91 88 69 607

kontakt@ekofachowcy.pl

Pracujemy od pon. do pt. w godz. 9:00-17:00

Działamy w całej Polsce.

Łączymy 28 instalatorów: fotowoltaiki, pomp ciepła, kolektorów, turbin wiatrowych i rekuperatorów.

Co o nas mówią?

Dokładnie takiej strony mi brakowało. Mam tutaj wszystko w jednym miejscu i do tego fachowe porady - strzał w 10!
Stanisław, lat 58
Już od jakiegoś czasu interesowałam się OZE, ale nigdy nie miałam czasu i ochoty na samodzielne porównywanie ofert, na szczęście już nie muszę tego robić sama.
Anna, lat 38
Jesteście obłędni! Fachowa wiedza i stały kontakt, super!
Robert, lat 33

O nas

Portal EkoFachowcy.pl zrzesza 21 profesjonalnych instalatorów Odnawialnych Źródeł Energii z całej Polski. To jedyne takie miejsce w internecie, w którym szybko i przejrzyście porównasz wiele ofert instalatorów OZE. Jako EkoFachowcy wierzymy, że nowe technologie pozwalające produkować własną energię mogą nam dać niezależność i bezpieczeństwo, że Odnawialne Źrodła Energii pomagają oszczędzać pieniądze i środowisko, by nasze dzieci mogły żyć w czystej i nowoczesnej Polsce. A co najważniejsze, nie trzeba być idealistą by z nich skorzystać, bo dzięki dotacjom i coraz lepszym technologiom, to po prostu się opłaca!

Jak działamy?

Portal EkoFachowcy.pl łączy klientów z instalatorami, oszczędzając ich czas. Od wyboru oferty, poprzez pozyskanie finansowania, aż po projekt i wykonanie instalacji - wszystko w 1 miejscu. Dbamy o to, żeby kontakt klienta z instalatorem przebiegał płynnie i był jak najlepszy. Obiektywnie doradzamy. Ty wybierasz.

Nasi Partnerzy