Warning: file_get_contents(https://ekofachowcy.pl/dynamic-header/): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /var/www/ekofachowcy.pl/wojewodztwa/src/App.php on line 915
Fotowoltaika Małopolskie: porównaj oferty i wybierz najlepszą!

Fotowoltaika Małopolskie

ekoFachowcy to zespół ekspertów fotowoltaiki, który skutecznie pomoże Ci w inwestycji w fotowoltaikę. Sprawdź oferty w woj. małopolskim i wybierz mądrze.

Porównaj oferty na fotowoltaikę
w Twojej okolicyDane kontaktowe

Porównaj oferty na fotowoltaikę w Twojej okolicy
 • Niezależni eksperci
 • Najlepsze oferty fotowoltaiki
 • Gwarancja satysfakcji

Sprawdzone oferty na instalacje fotowoltaiczne

Sprawdzone oferty na panele fotowoltaiczne w woj. małopolskim

Szukasz paneli fotowoltaicznych w województwie małopolskim? Porównaj oferty od wielu firm fotowoltaicznych wTwojej okolicy i wybierz najkorzystniejszą dla Ciebie. Teraz zrobisz to wygodnie poprzez porównywarkę cen OZEEkofachowców! Porównaj setki ofert w 3 minuty i oszczędź w ten sposób czas, pieniądze i potencjalny stres.Doskonale wiemy, że fotowoltaika to nie tylko innowacyjny sposób na darmowy prąd, ale także poważna inwestycja.Powinna być sprawdzona pod każdym względem. Dlatego wszystkie firmy poddajemy weryfikacji w zakresie ceny zamontaż, profesjonalizm i jakość wykonania. Korzystając z portalu ekoFachowcy, możesz mieć pewność, że wybierasztylko spośród firm fotowoltaicznych z udokumentowanym doświadczeniem.

Każdy instalator twierdzi, że jego cena oraz jakość montażu jest na najlepszym poziomie. Nasi eksperci mówią“sprawdzam!” i badają na bieżąco rynek, aby wyłonić najlepsze inwestycje w panele fotowoltaiczne w województwiemałopolskim. Dzięki temu, że działamy zarówno ogólnokrajowo, jak i lokalnie w Małopolsce, mamy szerokie spektrumi sprawdzoną metodykę analizy. Z ekoFachowcami znajdziesz rozwiązanie, które charakteryzuje się trzema cechami:jest bezpieczne, jest najtańsze, jest odpowiednio sparametryzowane. Nie musisz ufać na słowo, czy wykonawcafaktycznie ma kilkuletnie doświadczenie. Teraz wszystko zrobisz za pomocą porównywarki ofert OZE - wypróbuj naszą pomoc i zobacz jakie to wygodne!

Nasze realizacje
w woj. małopolskim

Powrót

Sprzęt

5,12 Kwp

 • Jinko Solar
 • Fronius

Lokalizacja

Siedlisko


Typ instalacji

Dachowa

Klienci indywidualni

Dlaczego ekoFachowcy?


 • Obiektywnie doradzamy

  Wybieramy najlepsze oferty z rynku, żeby oszczędzić Twój czas.

 • Lokalność

  Wspieramy lokalnych, bliskich Tobie profesjonalistów OZE, bo wiemy jak ważny dla Ciebie jest dobry kontakt.

 • Taniej nawet o 30%

  Jesteśmy na bieżąco z rynkiem fotowoltaicznym. Nasze ceny są niższe nawet o 30% od konkurencji.

 • Sprawdzona jakość

  Nasi eksperci starannie weryfikują zarówno kwalifikacje Instalatorów, jak i jakość sprzętu, który oferują.

 • 2 mln zł OC

  Jakość wykonania zabezpieczona polisą.

 • Gwarancja udanego montażu

  Gwarantujemy 100% satysfakcji z przeprowadzonego montażu.

 • 5 lat rękojmi na usługę montażu.

 • 1 rok ubezpieczenia WARTA w cenie.

 • 25 lat gwarancji na uzysk.
  12 lat gwarancji na sprzęt.

FAQ
Najczęściej zadawane pytania

Z czego składa się zestaw fotowoltaiczny?


Każda instalacja fotowoltaiczna składa się paneli słonecznych i inwerterów (lub mikroinwerterów) fotowoltaicznych, w których produkowany prąd stały zmieniany jest na zmienny. Dodatkowe elementy to okablowanie, licznik prądu i części instalacyjne.

Ile kosztuje instalacja fotowoltaiczna?


Całkowity koszt instalacji fotowoltaicznej obejmuje cenę za sprzęt, montaż i może uwzględniać przyznane dotacje. Szczegóły zależą od indywidualnych parametrów - skontaktuj się, abyśmy mogli je oszacować!

Jakie są dostępne dofinansowania do fotowoltaiki?


Najpopularniejszym dofinansowaniem do fotowoltaiki jest program Mój Prąd. Wnioskowanie jest niezwykle łatwe i może zaowocować otrzymaniem nawet do 5000 złotych bezzwrotnej dotacji!

Jaki rodzaj paneli fotowoltaicznych warto wybrać?


Najczęściej wybieranymi panelami fotowoltaicznymi są ogniwa polikrystaliczne. Charakteryzują się one dobrą wydajnością i atrakcyjnym stosunkiem ceny do jakości.

Czy fotowoltaika generuje prąd w okresie zimowym?


Panele fotowoltaiczne produkują darmową energię elektryczną przez cały rok. W okresie zimowym występuje znaczny spadek energii, ale wciąż jest ona produkowana..

Jak dobrać wielkość instalacji fotowoltaicznej?


Wielkość instalacji fotowoltaicznej wyrażana jest w ich mocy całkowitej - np. 5 kW. Łączna moc zestawu powinna być dopasowana do średniego rocznego zapotrzebowania energetycznego gospodarstwa.

Co z nadwyżką energii z fotowoltaiki?


Jeżeli zimą produkcja prądu nie będzie wystarczająca a wcześniej oddaliśmy nadwyżki energii powstałe latem, bez problemu pobierzemy prąd z sieci w niższej cenie!

Po jakim czasie zwróci się inwestycja w instalację fotowoltaiczną?


Moment, którym panele zaczną przynosić pożądane oszczędności, może mieć miejsce np. po sześciu, siedmiu lub dziewięciu latach. WIele zależy od szczegółów technicznych - zadzwoń do nas, aby poznać więcej informacji!