Warning: file_get_contents(https://ekofachowcy.pl/dynamic-header/): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /var/www/ekofachowcy.pl/wojewodztwa/src/App.php on line 915
Fotowoltaika Opolskie: porównaj oferty i wybierz najlepszą!

Fotowoltaika Opolskie

ekoFachowcy to zespół ekspertów, który pomoże Ci dobrać najlepszy zestaw fotowoltaiczny oraz rzetelnego instalatora. Sprawdź oferty w woj. opolskim!

Porównaj oferty na fotowoltaikę
w Twojej okolicyDane kontaktowe

Porównaj oferty na fotowoltaikę w Twojej okolicy
  • Niezależni eksperci
  • Najlepsze oferty fotowoltaiki
  • Gwarancja satysfakcji

Sprawdzone oferty na instalacje fotowoltaiczne

Sprawdzone oferty na panele fotowoltaiczne w woj. opolskim

Inwestycja w fotowoltaikę pozwala na obniżenie miesięcznych rachunków za prąd, a nawet całkowitą niezależność.Kluczem do sukcesu jest wybór rzetelnej firmy, która nie pobierze gigantycznej prowizji. I tu wkraczamy my.Dzięki naszej porównywarce ofert fotowoltaiki w opolskim masz dostęp do najlepszych zestawów i instalatorówfotowoltaiki w opolskim. Nasi eksperci zweryfikowali wszystkie podmioty i wyłonili te z największymdoświadczeniem (udowodnionym instalacjami) i najlepszymi cenami. W ten sposób łatwiej znajdziesz dobrą firmęfotowoltaiczną w Opolu i okolicach!

Indywidualnie dobrane panele fotowoltaiczne, rzetelny montażysta i atrakcyjna cena - to zestaw idealny. Zporównywarką ofert OZE przygotowaną przez zespół ekoFachowców Twoja stopa zwrotu z inwestycji w fotowoltaikębędzie wyższa, a czas zwrotu krótszy. Po zamontowaniu wszystkich komponentów system solarny będzie generowałenergię elektryczną przez cały czas. Nie wymaga to żadnych dodatkowych środków czy ingerencji. To bardzo istotnew sytuacji, kiedy z roku na rok przychodzą kolejne spore podwyżki cen prądu. Już teraz porównaj wygodnie ceny fotowoltaiki w opolskim dzięki naszej porównywarce - oszczędź do 30% w porównaniu do wyszukiwania ofert tradycyjnymi metodami! Ciesz się zieloną energią, która będzie przez lata tworzyć darmową energię elektryczną.

Nasze realizacje
w woj. opolskim

Powrót

Sprzęt

5,12 Kwp

  • Jinko Solar
  • Fronius

Lokalizacja

Siedlisko


Typ instalacji

Dachowa

Klienci indywidualni

Dlaczego ekoFachowcy?


FAQ
Najczęściej zadawane pytania

Z czego składa się zestaw fotowoltaiczny?


Zestaw fotowoltaiczny składa się z paneli fotowoltaicznych, inwertera (falownika), licznika dwuzmianowego i akcesoriów zabezpieczeniowych. Prąd stały z paneli trafia do inwertera i zmienia się na prąd zmienny, którym można zasilić całe gospodarstwo lub jego wyodrębnioną część.

Ile kosztuje instalacja fotowoltaiczna?


Na cenę zestawu fotowoltaicznego wpływa rodzaj i ilość zastosowanych modułów fotowoltaicznych. Duże znaczenie ma także wybór instalatora (wysokość marży) oraz dotacje i dofinansowania do fotowoltaiki.

Jakie są dostępne dofinansowania do fotowoltaiki?


Dzięki dotacjom na fotowoltaikę można zmniejszyć koszty instalacji nawet o kilkadziesiąt procent. Warto ubiegać się o dofinansowanie z programu Mój Prąd, skorzystać z Ulgi termomodernizacyjnej i wielu programów regionalnych.

Jaki rodzaj paneli fotowoltaicznych warto wybrać?


Najpopularniejszym w Polsce wariantem są polikrystaliczne panele fotowoltaiczne. Często wybierane są także ogniwa monokrystaliczne - skontaktuj się, aby poznać szczegóły.

Czy fotowoltaika generuje prąd w okresie zimowym?


Nowoczesna instalacja fotowoltaiczna zapewnia produkcję prądu przez 12 miesięcy. Zimą panele generują mniej prądu, jednak pracują przez cały czas.

Jak dobrać wielkość instalacji fotowoltaicznej?


Wybierając wielkość instalacji fotowoltaicznej, należy sprawdzić, jakie jest średnie zapotrzebowanie energetyczne w skali roku i obliczyć, ile mocy potrzebujemy!

Co z nadwyżką energii z fotowoltaiki?


Latem panele fotowoltaiczne pracują najintensywniej, dlatego warto powstałe nadwyżki oddawać do sieci. Dzięki temu zimą, gdy nasłonecznienie stanie się gorsze, będzie można pobrać energię na atrakcyjnych warunkach.

Po jakim czasie zwróci się inwestycja w instalację fotowoltaiczną?


Okres zwrotu zależy od kilku czynników, np. mocy paneli, ich jakości (poziom wydajności, sprawności). Dobrze skonfigurowana inwestycja może zwrócić się po kilku latach.