Warning: file_get_contents(https://ekofachowcy.pl/dynamic-header/): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /var/www/ekofachowcy.pl/wojewodztwa/src/App.php on line 915
Fotowoltaika Podkarpackie: porównaj oferty i wybierz najlepszą!

Fotowoltaika Podkarpackie

ekoFachowcy to zespół specjalistów od fotowoltaiki, który pomoże Ci wybrać najlepszą i najtańszą ofertę na panele fotowoltaiczne na podkarpaciu!

Porównaj oferty na fotowoltaikę
w Twojej okolicyDane kontaktowe

Porównaj oferty na fotowoltaikę w Twojej okolicy
  • Niezależni eksperci
  • Najlepsze oferty fotowoltaiki
  • Gwarancja satysfakcji

Sprawdzone oferty na instalacje fotowoltaiczne

Sprawdzone oferty na panele fotowoltaiczne w woj. podkarpackim

Rozważasz inwestycję w panele fotowoltaiczne dla domu, ale martwisz się o bezpieczeństwo transakcji, rzetelnośćinstalatora i zawyżone ceny? Obecnie na rynku OZE jest bardzo wiele podmiotów, więc tym trudniej wybrać firmę,która ma faktyczne doświadczenie i przystępne ceny. Skorzystaj z porównywarki przygotowanej przez ekoFachowców idobierz najlepsze panele fotowoltaiczne wraz z instalacją w województwie podkarpackim. Poświęć kilka minut iprzejrzyj dziesiątki ofert pochodzących od zweryfikowanych przez nas instalatorów.

Fotowoltaika to popularna ostatnio inwestycja, która przy wyborze odpowiednich paneli fotowoltaicznych orazrzetelnej instalacji może się zwrócić nawet po 6 lub 7 latach. Nasi eksperci służą radą na każdym etapieinwestycji. Gwarantujemy satysfakcję z montażu i pewność niskiej ceny przy jednoczesnym bezpieczeństwie. Nie czekaj dłużej, sprawdź naszą porównywarkę - chętnie pomożemy na każdym etapie inwestycji w fotowoltaikę!

Nasze realizacje
w woj. podkarpackim

Powrót

Sprzęt

5,12 Kwp

  • Jinko Solar
  • Fronius

Lokalizacja

Siedlisko


Typ instalacji

Dachowa

Klienci indywidualni

Dlaczego ekoFachowcy?


FAQ
Najczęściej zadawane pytania

Z czego składa się zestaw fotowoltaiczny?


Głównymi elementami każdej instalacji fotowoltaicznej są panele solarne, inwertery, liczniki prądu, optymalizatory i okablowanie. Najważniejszą częścią są panele solarne, które produkują darmowy prąd ze słońca.

Ile kosztuje instalacja fotowoltaiczna?


Panele fotowoltaiczne pozwalające na całkowitą niezależność energetyczną mogą kosztować ok. 20000 - 40000 zł. Wszystko zależy od zastosowanych komponentów i wysokości rocznego zapotrzebowania energetycznego.

Jakie są dostępne dofinansowania do fotowoltaiki?


Dostępne dofinansowania i dotacje do instalacji fotowoltaicznych obejmuje przede wszystkim wieloletni program Mój Prąd (bezzwrotne 5000 zł), Ulgę termomodernizacyjną, program Agroenergia, Energia Plus i wiele innych.

Jaki rodzaj paneli fotowoltaicznych warto wybrać?


Istnieją trzy główne rodzaje paneli fotowoltaicznych: monokrystaliczne, polikrystaliczne i amorficzne. Skontaktuj się, aby poznać, który będzie najlepszy dla Ciebie.

Czy fotowoltaika generuje prąd w okresie zimowym?


W okresie zimowym panele solarne wytwarzają mniej energii, jednak latem - znacznie więcej. Rozliczając się jako prosument, można zyskać na nadwyżkach latem, aby czerpać tańszy prąd zimą, jeśli będzie to konieczne!

Jak dobrać wielkość instalacji fotowoltaicznej?


Instalacja o większej mocy pozwoli uzyskać niezależność energetyczną, podczas gdy mniejszy zestaw PV obniży miesięczne rachunki za prąd. Wszystko zależy od indywidualnej strategii.

Co z nadwyżką energii z fotowoltaiki?


Nadwyżki energii z fotowoltaiki powstają zwykle w sezonie wiosenno-letnim. Wystarczy rozliczyć się jako prosument i oddać nadwyżki w zamian za korzystne warunki cenowe zimą.

Po jakim czasie zwróci się inwestycja w instalację fotowoltaiczną?


Nie bez powodu inwestycja w panele słoneczne jest tak opłacalna - średni zwrot kosztów z inwestycji wynosi mniej niż 10 lat! Po tym okresie fotowoltaika zacznie generować realne oszczędności.